MASIGNCLEAN101

Kanal 32
Yayın eğer giderse?
  • 1-2 Dakika bekledikten sonra yayın içerisinde bulunan "yenile" butonuna basarsanız yayın eklenecektir.
  • Eğer izlediğiniz yayın Twitch Gaming yayını ise ve bizden kaynaklı bir bağlantı kopuluğu oluştuysa yayın ban yemiştir aynı şekilde 2-3 dakika bekleyip yenile butonuna basınız.
  • Eğer yayınlar kesintiler oluşuyorsa bu %90 sizden kaynaklıdır yayınlarımızı izlemek için bağlantı hızınızın minimum 3mbps olması geremektedir eğer bunun altındaysa SD yayınlarımızı tercih etmenizi öneririz.
  • Bunun dışında her hangi sinyal yok vs. yazarsa yanda bulunan sohbet kısmından bize bildirmeyi unutmayınız.
BİZE DESTEK OLMAK İSTİYORSANIZ YAPACAĞINIZ EN İYİ ŞEY BU YAYINI SOSYAL MEDYADA ARKADAŞLARINIZA PAYLAŞMAKTIR. 
avatar

Fenerbahçe klübünün yerinde olsam kin ve nefretten 6222 olarak denizlispor klübünü savcılığa verirdim. Çünkü aradan 15 yıl geçmiş bir maçı paylaşmanın hiç bir manası yoktur, fikrimce ve bu paylaşımının ardında da kötü niyet ararım. Maçla ilgili bir yazı yazmam gerekiyordu ama bazı insanların nefreti kini kötü niyeti açıkca ve açıkca söylüyorum ki artniyet ve bu insanlar kötü insandır diyebiliyorum çünkü başka selcuksportsizle.me hiç bir türlü açıklaması izahı olamaz. O yüzden maçla ilgili ilk 11'leri istatislikleri maçla ilgili analizleri yerine bu tür kaosu konuşuyoruz malesef bu tür insanlar dünya da var oldukça yok olmadıkça TÜRK futbolu bu denli paylaşımlar yüzünden malesef ki malesef bu gaddar insanlar yüzünden GELİŞEMEZ.

8 Aralık 2020 07:33